Biuro rachunkowe w Toruniu Czym się zajmujemy?

img8O Biurze Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej

 

Biuro rachunkowe Lidii Sarneckiej w Toruniu działa od 16 lat, oferując swoim podopiecznym wiedzę i zaangażowanie. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego (sp. z o.o., jawnych, komandytowych itd.).

 

 Usługi doradcy podatkowego

Jesteśmy Biurem Doradztwa Podatkowego, co oznacza, że – decydując się na współpracę z nami – będziecie Państwo skorzystać z usług doradcy podatkowego. Wykonywanie tego zawodu wymaga uzyskania stosowanych uprawnień, określonych przez ustawę z dnia 05 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym. Na mocy uregulowań prawnych biura doradztwa podatkowego mogą świadczyć usługi w zakresu udzielania porad i opinii prawnych dotyczących obowiązków podatkowych podatników i płatników, a także reprezentowania podatników i płatników w postępowaniach przez organami podatkowymi i skarbowymi oraz sądami administracyjnymi. To zakres uprawnień wykraczający poza działalność biur rachunkowych, których oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych.

W naszym biurze rachunkowym  obsługujemy również klientów w zakresie prowadzenia ewidencji ryczałtowej, ewidencji w formie ksiąg handlowych czy też w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Zajmujemy się przygotowaniem rozliczeń z US i ZUS-em. Obok usług dotyczących ewidencji księgowej zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową.

Ponadto nasza oferta jest rozszerzona o szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa podatkowego. Pomagamy w wyborze najwłaściwszych rozwiązań podatkowych. Prowadzimy audyty podatkowe. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywaną przez Nas pracę oraz gwarantujemy poufność przekazywanych informacji. Wykonywanie zawodu doradcy podatkowego obliguje nas do zachowania tajemnicy zawodowej przed instytucjami i sądami w przypadku, jeśli ujawienie informacji o kliencie mogłoby mu zaszkodzić.

Pomagamy w zarządzaniu firmą i wspieramy działania mające na celu usprawnienie funkcjonowania procesów oraz prawidłowe ewidencjonowanie kosztów. Świadczymy usługi z zakresu sprawozdawczości finansowej – oferujemy możliwość sporządzenia bilansów i sprawozdań finansowych. Poszukujemy skutecznych rozwiązań, pomagamy tworzyć budżety, a w obliczu ewentualnych problemów szukamy najlepszych rozwiązań mających na celu wyprowadzenie zaległości. Nasze działania sprawiają, że klienci skupiają się na prowadzeniu swojej działalności gospodarczej, a nie na papierkowej robocie.

 

Księgowość i doradztwo podatkowe – pakiety usług:

Wybierz pakiet dla siebie

 

Zapraszam do współpracy w ramach 3 pakietów dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań finansowych:

img10

Pakiet podstawowyKlient wprowadza we własnym zakresie dokumenty, my zaś wszystko sprawdzamy, przygotowujemy deklaracje, wyliczamy kwoty podatku do zapłaty. Pakiet rozszerzonyKlient oddaje nam dokumenty, my je wprowadzamy, przygotowujemy deklaracje, wyliczamy podatki. Pakiet PremiumObsługa kompleksowa, program księgowy znajduje się u klienta, biuro wprowadza wszystkie dane, przygotowuje deklaracje, ustala kwoty podatków do zapłaty

 

Biuro księgowe – nasze doświadczenie w liczbach

 

7967

dni doświadczenia

182

do terminu złożenia zaznania

10

godzin na dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji

23901

wypitych kaw